هر چی فکر می­کنم یادم نمیاد حال و حوصله­ام رو کجا جا گذاشته­ام این روزا؟ تو اصفهان؟ شهرکرد؟ شایدم اون چند دقیقه­ای که قطار توی سمنان توقف داشت! نمی­دونم اما خب از وقتی که برگشتم خسته و کلافه و  بی­حوصله­ام.. کاش خودش برگرده سرجاش.. خسته شدم از این همه دمغ بودن..

پ ن: وااااااای این ورژنه جدیده پرشین بلاگ چقده خره.. دیوونه­ام کرد.

 

/ 12 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مریم

این دفعه آخری بود که ما پشتیبانی کردیم از جابجایی تگهای پرشین!!! با اوضاع فعلی طراحی و پشتیبانی فقط تا یک ماه اعتبار داره !! اصلن با این پرشینتون !!

جودي

خب دختره ما هم از شما تشکر ميکنيم بابته اينهمه پشتيباني به شدت و بوس بوس..

سارا

بیا بلاگ اسپات هر کی دیده راضی بوده :))

صدای سکوت

پس بگو چرا نیستی و جواب نمی دی خوش گذشته حتما؟

دختر نقاش

تو خوبی تو خوبی باید این روزها هی تلقین کرد به خوب بودن! [لبخند][گل]

ساروی ریکا ...///

به به ...سفر سلامت ... غم من مخور که دوری شد برای من عادت. عمو صادق و خانواده محترمشون خوب بودند ؟ گلخونه اش در چه حاله ... گویا از اینکه من سعادت نداشتم در سفر ایران برم خدمتشون هنوز گله مند هست . که اصلا تو وب پیداشون نیست ... و تازه سام عزیز هم دیگه تحویلمون نمیگیره حسابی روزگار ما یخی شد . اونهم با این برف امسال . باورتون میشه بیش از چهل بار برف اومد و تموم شدنی نیست این گل یخ .همین دیشب و امروز باز هم کلی برف داشتیم ...///

ساروی ریکا...///

میدونم حوصله نداری ما از کوچه باغ کوچ کردیم به فانوس سرگردونی محض اطلاع گفتم . همین .../// http://fanoosesargardan.persianblog.ir/

مهدیه لطیفی

آره خیلی خره ! منم دیوونه کرده رفته ! نمی دونم چی کار کنم باهاش

ساروی ریکا...///

زیر باران بدون چتر ...لینکش خیلی وزنه بود حذفش کردی جودی عزیز ؟

رضاکاظمی

من باپی نوشتت موافقم وموسیقیت.همین.باور نمی کنی؟ توآمده ای ازراه رسیده ای رسیده ای آن قدرشیرین که انگار ازلبخنده ی ماه آویخته ای و شیرابه های عسل * دیگربایدبچینمت!