لاست هم تموم شد، خیلی خوب بود و پیشنهاد می­شود به همه..

کلی هم هیجان داشت، یه وقتایی واقعاً نمی­تونستم تحمل کنم اینهمه هیجانو طوریکه می­رفتم یه کم از ماجرا رو پیش پیش می­خوندم از توی این وبلاگها.. انقدرم لاست لاست کردم این مدت که تمام افراد خانواده و فک و فامیل نشستن توی صف که دی وی دی­هام رو بدم ببینن.. حالا هم که باید بمونیم تو خماری تا نمی­دونم کی که بقیه­اش ساخته بشه..  

  

/ 13 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
داش ساقی

سلام و دو صد سلام مواظب این لپول باشید خدا نگهدارش باشه

ساویژه

ژس گیر بیارم ببینمش..آخه همه میگن فرندز هم قشنگه ولی من چند تای اولیش رو دیدم خوشم نیومد اصلا.البته چون لاست دنباله دار به هم پیوستست خیلی خوبه.

ساروی ریکا ...///

البته که بعضی از فیلمهای خارجی خوبند .. اما چرا از فیلمهای ایرانی خودمون حمایت نمیکنید تا از این وضع در بیاد . اگه حمایت میشد که سنتوری به اون روز نمی افتاد مگه بد میگم ؟ ما مخلصیم فقط نزن زیر گوشمون ما خدایی کتک خورده ایم ها.....

ساروی ریکا ...///

فقط یک کلام بگو از ترانه های دهان کوچکت بلکه این سیاهی را بتارانم از این خطه زمان ... ...///

فــَرا

اصل دي وي دي ها رو از كجا گير آورده بودي ؟

سارا

دوتا سوال اساسی و فنی این آهنگ وبلاگت من رو خل می کنه از کجا میشه دانلودش کرد بعدش این لاست لاست که میگن از کجا گرفتی؟

دختر نقاش

نامه‌ای در جيب‌م و گلی در مشت‌م پنهان است. غصه‌ای دارم با نی‌لبكی سر كوهی گر نيست ته چاهی تا برای دل خود بنوازم* *حسین منزوی

ناتالی

48 ساعت؟!! فینگیل خانم تون خوف شد؟

RahiL

پس حالا که اینطور شد من صبر می کنم کامل کامل ساخته بشه بعد می بینم! [نیشخند] این فسقلیتون چطوره؟ الان دوباره تو این پست پایینیه عکسشو دیدم دلم ضعف رفت! گاز-لازم ه! اسفند دود کردی واسش؟